Gábor Gál - Ústavných sudcov nebude parlament voliť 90 hlasmi, ani verejne
18:47

Gábor Gál - Ústavných sudcov nebude parlament voliť 90 hlasmi, ani verejne

19.09.2018
Europoslanci vidia naše odhodlanie vyšetriť vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Všimli si však aj možnú účasť Kaliňáka v kauze uneseného Vietnamca. A aj to, že sa k ministerke vnútra vrátili tí, ktorí po vražde museli odísť. Ako na to zareaguje vláda? Parlament bude na Ústavný súd posielať trištvrtinu nových sudcov. Dohoda medzi koalíciou a opozíciou je však v nedohľadne. Chcú mať vládni politici na Ústavnom súde iba svojich kandidátov? Akých sudcov nám vyberú? Zločinci to budú mať na Slovensku ešte chvíľu o niečo ľahšie. Prečo koalícia nedokáže odklepnúť protimafiánsky zákon? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom z Mosta-Híd. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/157082/g-gal-ustavnych-sudcov-nebude-parlament-volit-90-hlasmi-ani-verejne/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.