Ábel Ravasz - Máme rekordne nízku nezamestnanosť ľudí, ktorí žijú v osadách (Braňo Závodský Naživo)
20:36

Ábel Ravasz - Máme rekordne nízku nezamestnanosť ľudí, ktorí žijú v osadách (Braňo Závodský Naživo)

21.01.2019
Milióny eur, sociálne podniky, povinná škôlka či obedy zadarmo. Toto všetko má podľa vlády pomôcť vylúčeným spoločenstvám, či marginalizovaným rómskym komunitám. Čo vláda urobí za dva roky a 215 miliónov eur? Aký je súčasný stav a aký má byť výsledok? Pomôžu tréningy bývania? Budú mať obce v povinných škôlkach dosť miesta, aby sa tam deti dostali? Braňo Závodský sa rozprával so splnomocnencom vlády pre rómske komunity a podpredsedom Mosta-Híd Ábelom Ravaszom. Celý článok: https://www.expres.sk/170385/a-ravasz-mame-rekordne-nizku-nezamestnanost-ludi-ktori-ziju-v-osadach/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.