Ondrej Dostál - V prípade nezvolenia potrebného počtu kandidátov... (Braňo Závodský Naživo)
20:42

Ondrej Dostál - V prípade nezvolenia potrebného počtu kandidátov... (Braňo Závodský Naživo)

11.02.2019
Poslanci si dôležitú voľbu kandidátov na sudcov ústavného súdu nechávajú na poslednú chvíľu. Najbližšiu sobotu skončí po dvanástich rokoch na ústavnom súde hneď deväť z trinástich sudcov. Stihne teda parlament zvoliť osemnásť kandidátov? Zvolí ich naraz, alebo sa bude voľba naťahovať a prezident do soboty potrebný počet sudcov nevyberie? Dostane šancu aj Robert Fico? Prečo Smer viní opozíciu zo šikanovania svojho lídra? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom klubu SaA a členom ústavnoprávneho výboru NR SR Ondrejom Dostálom. Celý článok: https://www.expres.sk/172669/v-pripade-nezvolenia-potrebneho-poctu-kandidatov-moze-v-novej-volbe-znovu-kandidovat-r-fico/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.