Jan Hoľko - Transportéry 8x8 by sme mohli podľa Min. obrany nakúpiť o milión lacnejšie
22:45

Jan Hoľko - Transportéry 8x8 by sme mohli podľa Min. obrany nakúpiť o milión lacnejšie

15.05.2018
Multimiliónové nákupy na obrane sú opäť v centre pozornosti. Opozícia obviňuje SNS, že na 400 miliónovom biznise majú rozdeľovať 20 percentné provízie a že na nich majú zarobiť firmy blízke Dankovej strane. Bezpečnostný analytik Martin Dubéci tvrdí, že ministerstvo pri obchode klamalo a s Fínmi sa všetko dohodlo oveľa skôr, než na to ministerstvo malo mandát od vlády. Aby toho nebolo dosť, ministra aj SNS kritizuje aj štátny tajomník rezortu obrany Róbert Ondrejcsák z Mosta-Híd. Čo sa to pri najväčších obchodoch na Ministerstve obrany deje? Ako vysvetľuje podozrenia z provízií či klamstiev okolo vývoja obrneného transportéra 8x8? Koľko už Slovensko investovalo do vývoja? B raňo Závodský sa rozprával s generálnym tajomníkom služobného úradu MO SR Jánom Hoľkom z SNS. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/142854/transportery-8x8-by-sme-mohli-podla-min-obrany-nakupit-o-milion-lacnejsie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.