Marián Leško - Danko vie, že uchádzači na ústavných sudcov sa môžu... (Braňo Závodský Naživo)
18:56

Marián Leško - Danko vie, že uchádzači na ústavných sudcov sa môžu... (Braňo Závodský Naživo)

28.01.2019
Pre Ficovu kandidatúru na sudcu ústavného súdu sa môže zablokovať celý proces voľby kandidátov. Opozícia a koalícia narazili na Ústavnoprávnom výbore na pat. Šesť koaličných poslancov si myslí, že Fico podmienky spĺňa, šesť opozičných hovorí o chýbajúcej právnickej praxi. Ako to celé dopadne, ak predseda parlamentu nechce voľby pustiť do pléna, kým sa výbor nedohodne? Hrozí Ústavnému súdu kolaps pre neschopnosť parlamentu dohodnúť sa? Prieskum ukázal, že vláda aj opozícia majú zatiaľ rovnako silných prezidentských kandidátov. Šefčovič a Mistrík vedú s rovnakými číslami. Kto z nich má väčšie šance a čo sa ešte do volieb môže stať? A bude parlament odvolávať Andreja Danka alebo Igora Matoviča? Braňo Závodský sa rozprával s komentátorom Trendu Mariánom Leškom. Celý článok: https://www.expres.sk/171144/m-lesko-danko-vie-ze-uchadzaci-o-kandidatov-na-ustavnych-sudcov-sa-mozu-na-ficovu-prax-stazovat/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.