Gabriel Šípoš - Transparentnosť nezáleží od peňazí či počtu úradníkov, ale od ich ochoty
18:23

Gabriel Šípoš - Transparentnosť nezáleží od peňazí či počtu úradníkov, ale od ich ochoty

17.10.2018
Do volieb primátorov, starostov a poslancov mestských a miestnych zastupiteľstiev ostáva menej ako mesiac. Kde sa ich mestá a dediny nachádzajú v rebríčku trasparentnosti miest? Ako teda okrem horúčkovitých opráv ciest či chodníkov vyzerajú naše samosprávy a ich radnice, či obecné úrady? Ako sa správajú k nám, voličom, počas celého štvorročného obdobia? Čo robia? Zverejňujú informácie o rozpočtoch, opravách, predajoch majetkov či investíciách? Komunikujú otvorene a sú pripravené aj na verejnú kontrolu? Braňo Závodský sa rozprával s riaditeľom Transparency International Slovensko Gabrielom Šípošom. Celý článok: https://www.expres.sk/160085/g-sipos-transparentnost-nezalezi-od-penazi-ci-poctu-uradnikov-ale-od-ich-ochoty/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.