Milan Lapšanský - Ručím svojou hlavou, že ceny potravín nenarastú
18:14

Milan Lapšanský - Ručím svojou hlavou, že ceny potravín nenarastú

22.10.2018
Jedni hovoria o záchrane slovenských potravinárov a poľnohospodárov, druhí zas o drahších potravinách a kladive na našich menších obchodníkov. O čom je návrh zákona poslancov SNS o osobitnom odvode obchodných reťazcov? Prečo si vláda myslí, že nová daň vyrieši problémy medzi obchodníkmi, potravinármi a poľnohospodármi? Čo všetko za vyzbierané peniaze dostaneme a čo hovorí ministerstvo na obavy z ďalšieho zdražovania potravín? Braňo Závodský sa rozprával s Milanom Lapšanským, generálnym riaditeľom Sekcie potravín a obchodu na Ministerstve pôdohospodárstva. Celý článok: https://www.expres.sk/160616/sef-sekcie-potravin-min-podohospodarstva-rucim-svojou-hlavou-ze-ceny-potravin-nenarastu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.