Zsolt Simon - Na agrodotáciách môžu ukradnúť aj milióny eur
21:21

Zsolt Simon - Na agrodotáciách môžu ukradnúť aj milióny eur

04.04.2018
Cielené subvenčné podvody, kradnutie dotácii na pôdu. Aj takto to môže vyzerať pri šafárení s pôdou na Slovensku. A vôbec nemusí ísť len o východ a istú političku zo Smeru, ktorá je podozrivá práve z takéhoto druhu podvodu. Aké veľké sú diery v agrodotáciách na Slovensku? Ako sa teda vôbec prvé peniaze pre poľnohospodárov rozdeľujú? Na čo ide každý rok až 500 miliónov eur? Ako je možné, že v dobe satelitných máp a internetu ešte niekto môže brať dotáciu na parkovisko, pričom ho vydáva za trávnatú plochu? Koľko peňazí sa takto ročne ukradne? A čo s tým? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom parlamentu a tiež bývalým ministrom poľnohospodárstva, Zsoltom Simonom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/138187/zsolt-simon-na-agrodotaciach-moze-ukradnut-aj-20-milionov-eur/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.