Robert Mistrík - Štyri mesiace pred voľbami by už malo byť jasné, kto... (Braňo Závodský Naživo)
21:08

Robert Mistrík - Štyri mesiace pred voľbami by už malo byť jasné, kto... (Braňo Závodský Naživo)

22.11.2018
Viac ako desiatka kandidátov, ale stále nevieme, kto všetko sa napokon pustí do jarného súboja o prezidentský palác. Stále chýbajú kandidáti OĽaNO, SNS, či Smeru. Ako jeden z prvých oznámil svoju kandidatúru Robert Mistrík. Kandidát s podporou SaS a Spolu vyzval už teraz všetky demokratické sily, aby spojili svoje sily - v jeho prospech. Nie sú jeho vyhlásenie trúfalé? Prečo si myslí, že kandidátom demokratickej opozície by mal byť práve on? Prečo nie Čaputová či Mikloško? Ako vidí naše aktuálne problémy a čo hovorí na migračný pakt OSN? Braňo Závodský sa rozprával s nezávislým prezidentským kandidátom Robertom Mistríkom. Celý článok: https://www.expres.sk/164005/r-mistrik-styri-mesiace-pred-volbami-by-uz-malo-byt-jasne-kto-kandiduje-na-prezidenta/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.