Ján Richter - Dôchodkový strop je poistka, nie povinnosť
22:47

Ján Richter - Dôchodkový strop je poistka, nie povinnosť

12.10.2018
Vláda chce ľahšie podmienky na prijímanie pracovníkov z krajín mimo únie. Hovorí o Srbsku, Ukrajine či Vietname. Aké opatrenia teda minister práce prichystal? Nezaplaví nás lacná pracovná sila na úkor našich vlastných ľudí? Načo sú nám vlastne cudzinci, ak máme doma bez práce stále 180 tisíc ľudí? A prečo musí minimálna mzda rásť takým závratným tempom? Sú vládne sociálne balíčky skutočne tým, čo táto krajina potrebuje? Ako ľudia na budúci rok pocítia historicky najlepší štátny rozpočet? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny za Smer-SD Jánom Richterom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/159555/jan-richter-dochodkovy-strop-je-poistka-nie-povinnost/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.