Zuzana Petková - Presun vyšetrovania pod inšpekciu môže ohroziť... (Braňo Závodský Naživo)
16:48

Zuzana Petková - Presun vyšetrovania pod inšpekciu môže ohroziť... (Braňo Závodský Naživo)

07.02.2019
Ministerka vnútra Denisa Saková rozdelila vyšetrovací tím Kuciak. Prečo? Je dobrý dôvod obísť vyšetrovateľov a prokurátorov, ktorých Saková tak chválila, to, že chce zabrániť únikom informácií? Alebo má lepší dôvod policajný šéf Lučanský, ktorý chce odbremeniť preťažený tím Kuciak? Ministerka Lubyová za SNS sa bráni, že naše milióny, ktoré rozdala na vedu, rozdala v súlade so zákonom. Prečo sú teda problémy s prideľovaním bodov, či o tom, že firmy neboli zapísané v protischránkovom registri aj keď mali? A prečo podáva ministerka trestné oznámenie a vyhadzuje vysokopostaveného štátneho úradníka, ak je všetko v poriadku? Braňo Závodský sa rozprával s riaditeľkou Nadácie Zastavme korupciu Zuzanou Petkovou. Celý článok: https://www.expres.sk/172276/z-petkova-presun-vysetrovania-pod-inspekciu-moze-ohrozit-nezavislost-vysetrovania/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.