Boris Kollár - So zlodejmi a oligarchami vládnuť nebudeme
20:12

Boris Kollár - So zlodejmi a oligarchami vládnuť nebudeme

14.05.2018
Opozícia sa ostro obula do Dankovej SNS. Kollárove hnutie Sme rodina hovorí až o osemdesiatmiliónových províziách za stámiliónové nákupy obrnených transportérov. Odpoveď SNS na seba nenechala dlho čakať. V parlamente odvolali Kollárovu poslankyňu Petru Kirštúfkovú z Výboru na kontrolu vojenského spravodajstva a Ministerstvo obrany podalo trestné oznámenie na podpredsedu hnutia Sme rodina Milana Krajniaka. Čo na to Boris Kollár? Aké má jeho hnutie dôkazy, ak obviňuje SNS z miliónových úplatkov a ako si predstavuje budúcu spoluprácu s Hlinom, Dankom, či Sulíkom? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom hnutia Sme rodina a poslancom parlamentu Borisom Kollárom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/142706/b-kollar-so-zlodejmi-a-oligarchami-vladnut-nebudeme/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.