Richard Sulík - Apelujem na opozíciu, aby nepodporila ústavné... (Braňo Závodský Naživo)
19:46

Richard Sulík - Apelujem na opozíciu, aby nepodporila ústavné... (Braňo Závodský Naživo)

25.09.2018
Liberáli z SaS ostro odmietajú koaličný dôchodkový strop. Prečo varujú, že toto opatrenie zníži budúce dôchodky? Aký plán majú s dôchodkami oni? Prečo má opozícia problém aj s návrhom na nové pravidlá voľby ústavných sudcov? A čo hovoria na vyšetrovanie únosu Vietnamca a vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Ako si SaS predstavuje Európsku úniu, ak má problémy s migráciou, jednoduchším hlasovaním, či spoločnou zahraničnou politikou? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom opozičnej SaS a europoslancom Richardom Sulíkom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/157699/sulik-apeluje-na-opoziciu-aby-nepodporila-ustavne-zastropovanie-dochodkoveho-veku/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.