Ľuboš Rumanovský - Čerstvých vodičov čaká prísna skúšobná doba a... (Braňo Závodský Naživo)
18:13

Ľuboš Rumanovský - Čerstvých vodičov čaká prísna skúšobná doba a... (Braňo Závodský Naživo)

10.01.2019
Vlani prišlo na cestách o život 220 ľudí. Každú piatu tragickú nehodu zapríčinil mladý vodič a celkovo eviduje polícia takmer štrnásťtisíc dopravných nehôd. Neustále máme problém aj s alkoholom za volantom. Napriek tomu, že sú čísla lepšie ako v roku 2017, určite by sme ich chceli vidieť ešte lepšie. Čo s tým bude polícia robiť? Zvýši pokuty, pribudne viac kontrol? Ako sa zmení cestný zákon? Braňo Závodský sa rozprával so šéfom Odboru dopravnej polície Prezídia policajného zboru Ľubošom Rumanovským. Celý článok: https://www.expres.sk/169282/cerstvych-vodicov-caka-prisna-skusobna-doba-a-zdvojnasobia-sa-pokuty-za-pouzivanie-mobilu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.