Tatiana Kratochvílová - Čím viac ľudí prestúpi do autobusu, tým budú... (Braňo Závodský Naživo)
19:02

Tatiana Kratochvílová - Čím viac ľudí prestúpi do autobusu, tým budú... (Braňo Závodský Naživo)

22.01.2019
Hlavné mesto čakajú najväčšie dopravné obmedzenia, aké kedy zažilo. Kolóny budú pretrvávať po celý deň a magistrát chce ľudí dostať z osobných áut do autobusov. Podarí sa to? Dve veľké stavby finišujú v čase, keď sa mesto stále viac zahusťuje. Do mesta sa musí cez Prístavný most napojiť nová diaľnica a v centre sa buduje nová autobusová stanica, pre ktorú bude na pol roka úplne uzatvorená dôležitá dopravná tepna. Ako to bude v Bratislave vyzerať od polovice februára? Ako dlho to bude trvať? Na čo sa majú domáci aj cezpoľní pripraviť? Braňo Závodský sa rozprával s bratislavskou prvou námestníčkou pre dopravu a životné prostredie Tatianou Kratochvílovou. Celý článok: https://www.expres.sk/170487/cim-viac-ludi-prestupi-do-autobusu-tym-budu-podla-viceprimatorky-bratislavy-obmedzenia-znesitelnejsie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.