Podľa Kaliňáka nebolo na návšteve vietnamskej delegácie na Slovensku...(Braňo Závodský Naživo)
25:18

Podľa Kaliňáka nebolo na návšteve vietnamskej delegácie na Slovensku...(Braňo Závodský Naživo)

06.08.2018
Medzinárodná schôdzka ako únos? Pomohlo Slovensko komunistickému Vietnamu uniesť našim vládnym špeciálom jeho občana z Nemecka, alebo je všetko inak a stali sme sa obeťou klamstva iného štátu? Posledné zistenia nemeckých vyšetrovateľov, ktoré priniesol Denník N, či informácie, o ktorých píše denník SME, na pohľad definitívne vyvracajú obhajobu Roberta Kaliňáka a Denisy Sakovej. Tí hovoria o klamstvách, výmysloch, či dokonca sci-fi príbehoch. Prečo je okolo prípadu toľko nejasností? Prečo Vietnamci menili cestovné plány? Prečo k nám prileteli štyria a odleteli až dvanásti? Ustojí túto kauzu vládna koalícia? Braňo Závodský sa rozprával so šéfredaktorom Denníka N Matúšom Kostolným a telefonicky sa spojil s exministrom vnútra Robertom Kaliňákom a bývalým predsedom zahraničného výboru parlamentu Františkom Šebejom z Mosta-Híd. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/152376/podla-kalinaka-nebolo-na-navsteve-vietnamskej-delegacie-na-slovensku-nic-podozrive/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.