Andrej Bán - Vražda bulharskej novinárky napriek obrovskej korupcii zrejme nesúvisela s jej prácou
18:19

Andrej Bán - Vražda bulharskej novinárky napriek obrovskej korupcii zrejme nesúvisela s jej prácou

10.10.2018
Na Balkáne sa opäť dejú veci. Európou otriasla ďalšia otrasná vražda novinára. Viktoriu Marinovú našli brutálne zbitú, znásilnenú a zavraždenú na brehu Dunaja. Aké sú možné dôvody jej vraždy? Do akej miery je situácia podobná Slovensku a vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Macedónsko, dnes krajina bez mena, sa už vidí v Európskej únii, či NATO. Chýba jediné. Nesmie sa volať Macedónsko, po referende o zmene názvu krajiny však nič nie je jasné. Budeme mať teda v únii nového člena, Republiku Severné Macedónsko, alebo žiadna zmena nebude? Braňo Závodský sa rozprával so znalcom pomerov na Balkáne, reportérom Denníka N Andrejom Bánom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/159308/a-ban-vrazda-bulharskej-novinarky-napriek-obrovskej-korupcii-zrejme-nesuvisela-s-jej-pracou/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.