Miroslav Kromka - Odmietam zodpovednosť za agrodotácie na parkovisko, či letisko
24:47

Miroslav Kromka - Odmietam zodpovednosť za agrodotácie na parkovisko, či letisko

06.04.2018
Farmári z východu Slovenska prehovorili. O bitkách na poliach, o nekonaní polície, o tom, ako prišli o vlastný majetok, ktorý im ukradol niekto, kto má dobré kontakty. Na politiku, políciu, prokurátorov či sudcov. Ako je možné, že bývalá poslankyňa Smeru mohla dostať akreditácie aj na asfaltové parkovisko či letisko? Alebo na záhradky úplne cudzých ľudí? Ministerka Matečná hovorí o subvenčnom podvode a okamžite vyrazila šéfov svojho Výskumného ústavu pôdoznalectva. Oni sa však bránia, že ich spojila s niečím, s čím ústav nemá spoločné vôbec nič. Ako to teda je? Braňo Závodský sa rozprával s odvolaným šéfom Výskumného ústavu pôdoznalectva a ochrany pôdy, Miroslavom Kromkom. https://www.expres.sk/138439/m-kromka-odmietam-zodpovednost-za-agrodotacie-na-parkovisko-ci-letisko/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.