Daniel Lipšic - Do vyšetrovania vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej si dnes... (Braňo Závodský Naživo)
18:23

Daniel Lipšic - Do vyšetrovania vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej si dnes... (Braňo Závodský Naživo)

28.09.2018
55 elitných kukláčov, psovodi, pyrotechnici, ostreľovači, medici. Pri policajnej akcii NAKA bolo v Kolárove zadržaných osem ľudí, možných komplicov či vrahov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Čo si máme o celej akcii myslieť? Majú policajti a prokurátori dostatok dôkazov, aby mohli zadržaných aj obviniť? Bude to iné ako keď tesne po vražde zatýkali a následne prepúšťali Vadalovcov? Môžeme vyšetrovateľom a prokurátorom dôverovať po chybách na začiatku vyšetrovania? Čo je potrebné urobiť, aby vrahov usvedčili, ale najmä našli objednávateľov tohto odporného činu? Braňo Závodský sa rozprával s advokátom rodiny Jána Kuciaka Danielom Lipšicom. Videozáznam relácie: https://www.expres.sk/158035/do-vysetrovania-vrazdy-j-kuciaka-a-m-kusnirovej-si-dnes-podla-lipsica-nedovoli-nikto-zasahovat/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.