#11 IPO - Bližší pohľad. Sú to investičné príležitosti?
28:06

#11 IPO - Bližší pohľad. Sú to investičné príležitosti?

04.03.2021
Initial Public Offering - Počiatočná verejná ponuka akcii firiem pri vstupe na burzu. Aké sú ich výhody a riziká? Bližší pohľad na IPO - čo to vlastne je? Prečo poslednú dobu viac počúvame o nich a aké sú výhody a riziká investovania do "nových" firiem na burze. Dozviete sa o úspešných ale aj o neúspešných IPOs z histórie a preberieme aj to, prečo sa toľko marketujú v súčasnoti.#bmt #business #money #talkshow #investing #babocky #michalovich

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.