#7 Roky, kedy sa (ne)oplatilo investovať
01:05:27

#7 Roky, kedy sa (ne)oplatilo investovať

15.12.2020
V tejto epizóde sme si prešli posledných cca. 33 rokov, udalosti ktoré mohli investorov negatívne (alebo aj pozitívne) ovplyvniť pri investičných rozhodnutiach. Každý rok sa niečo deje, vždy sa nájde dôvod prečo investovanie odkladať a tu si môžete vypočuť že to tak aj vždy bolo. #invest #business #money #talkshow #bmt #podcast

Podcast BMT Business Money Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.