Mobil na stôl nepatrí
21:24

Mobil na stôl nepatrí

26.05.2019
Vypočujte si kázeň zaznamenanú počas medzinárodného stretnutia mladých "On je živý 2019". Prebudiť sa zo snívania o minulosti, budúcnosti, podmienkach či virtuálnom svete je jediná cesta, ako vstúpiť v plnosti tvorivej lásky do Tu a TERAZ môjho každodeného života. V spolupráci s misiefilmom.sk

Podcast Biskup Jozef Haľko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.