Chlieb z neba pre teba
42:14

Chlieb z neba pre teba

20.06.2019
Chlieb v dejinách ľudstva predstavoval vždy symbol nevyhnutného pokrmu na prežitie. To platí aj o Eucharistii a duchovnom prežití. Eucharistia je manna na púšti každodenného putovania. Vypočujte si prednášku, ktorú v rámci Večernej univerzity odvysielala TvLux.

Podcast Biskup Jozef Haľko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.