Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW ZUZANY BELOHORCOVEJ

23.04.2021
Napriek tomu, že vyštudovala operný spev, učarovala jej televízia. Na chvíľu sa ocitla po boku dnes už legendárnych hlásateliek. Netrvalo dlho a jej meno je dodnes spájané s mnohými televíznymi projektmi súkromných televízií na Slovensku, ale aj v Čechách. Na svoj pôvod je hrdá a aj v zahraničí sa hlási ku svojim slovenským koreňom. Tie však na určitý čas zapustila aj na Miami, a to vďaka svojmu manželovi, ktorého zbalila na tlačenku s cibuľou. Dnes je Zuzana Belohorcová najmä milujúcou mamou a manželkou, pre ktorú je rodina všetkým. Na Slovensko sa vrátila kvôli televíznemu projektu a my sme radi, že si našla čas aj na nás, aby nám prezradila i to, ako vníma po živote v USA Slovenky a ich krásu.

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK