Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW ZUZKY ŠEBOVEJ

08.02.2021
Kým jej rovesníci v detstve trávili víkendy na návštevách, jedli chlebíčky a koláče od babky, Zuzka sedela v koncertných šatniach obľúbených československých spevákov a hudobníkov. Aj to ovplyvnilo jej ďalšie smerovanie. Dnes je obľúbenou a oceňovanou slovenskou herečkou. Aký má vzťah k ženskosti, ženskej kráse a duši? Ako sa spoznala so svojím manželom Michalom, čím ju očarila Petra Polnišová a ako ju zmenilo materstvo? Je tu prvý diel podcastu BEAUTY FLOW, s hudobným hosťom, Emmou Drobnou.

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK