Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW NATY KERNY

08.04.2021
Práca v stavebnej firme ju nebavila. A tak dala výpoveď. Vedela, že sa chce živiť sociálnymi sieťami a verila, že toto rozhodnutie nebude ľutovať. Všetko vyzeralo dokonale. Až kým sa nestala závislou. Na neustálom hodnotení svojho tela, prepočítavaní kalórií a kontrole váhy. Táto nebezpečná droga u nej vyvolala poruchu príjmu potravy. Nebála sa však vyhľadať pomoc a nahlas o svojom probléme hovoriť. Dnes je nielen úspešnou a oceňovanou osobnosťou sociálnych sietí, ale aj majákom nádeje pre mnohých ostatných ľudí, ktorí ochutnali príchuť bulímie. 

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK