Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW DANYELY ART

29.04.2021
Do školy chodila s dvomi zošitmi. Do jedného si zapisovala poznámky a učivo, druhý jej umožnil ujsť do sveta fantázie, umenia, snov. Kreslenie sa stalo jej vášňou a dnes je vďačná za vieru v samú seba. Ak by totiž dala na názory a rady svojho okolia, pravdepodobne by nerobila to, čo tak veľmi miluje. A my by sme boli ukrátené o jej krásne práce. Nahliadnite s nami do sveta fashion ilustrácií a grafického dizajnu s láskavou, veselou a skromnou Danyelou art. Pozor, táto epizóda bude plná bubliniek dobrej nálady!

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK