Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW VIERKY AYISI

22.02.2021
Pohyb a radosť z tanca dostala do vienka. Vyrastala v rodine populárneho a talentovaného tanečníka. Nečudo, že sa vydala rovnakým smerom ako jej otec Fredy. Neskôr však objavila čaro jogy, ázijských spôsobov myslenia a cvičenia. Je zakladateľkou INSPIRIT AGENCY by Vierka Ayisi. Svojim zverencom poskytuje terapie zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície, psychickej harmónie a poznania seba samého. Hosťom druhej časti podcastu BEAUTY FLOW s Veronikou Vargovou je Vierka Ayisi. 

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK