Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW KATKY HAVLÍKOVEJ

24.03.2021
Najemotívnejší. Najľudskejší. Najúprimnejší. Taký je nový diel podcastu BEAUTY FLOW s Veronikou Vargovou. Jej hostkou je Katka Havlíková. Žena, ktorú osud nešetril. Ľudská bytosť, ktorá si siahla na samé dno a priala si veci, z ktorých mrazí. Napriek všetkým týmto skúškam je z nej dnes žiarivá, šťastná a jedinečná osobnosť, ktorá sa špecializuje na osobnostný rozvoj tých, ktorí to potrebujú.

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK