Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW KATKY JAKEŠ ŠTUMPFOVEJ

10.03.2021
Tanec je vášeň. No vo svojom živote vášnivo a intenzívne nepristupovala len k nemu. Poctivý tréning, roky odriekania a sebadisciplíny sa jej vyplatili hosťovaním na Broadway a účinkovaním v obľúbených televíznych programoch. Odvážne sa pustila do vlastného biznisu s módou a spolu s Ivanou Gáborík vytvorila úspešnú značku KATTIVA. Dnes je ale vášnivou maminou, ktorá sa o svoje skúsenosti a vedomosti delí s ostatnými mamičkami na sociálnych sieťach. To z nej robí jednu z najobľúbenejších influenceriek. Hostkou Veroniky Vargovej je Katka Jakeš.

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK