Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW MICHAELY SABOLOVEJ

28.05.2021
Šaty robia človeka. Ale čo ak je to celé naopak? Ako nás móda ovplyvňuje a ako my môžeme svojimi emóciami a náladami ovplyvniť svoj šatník? Miška Sabolová je vyhľadávanou, talentovanou a skúsenou stylistkou, ktorá svoj život zasvätila móde a dnes oblieka úspešné Slovenky a Slovákov. Nazrite s nami do jej šatníka a zistite, ako možno šatami zvýrazniť náš BEAUTY FLOW.

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK