Podcast: BEAUTY FLOW

BEAUTY FLOW KARIN GRÓFOVEJ

18.06.2021
"Občas je nutné vysypať smätný koš," odpoveď Karin Grófovej na otázku, čo minimálne mi môže dať pobyt v ajurvédskych kúpeľoch. A vie veľmi dobre, o čom hovorí. Život v uponáhľanom korporátnom svete vymenila za oázu pokoja a pomoci. Dnes je majiteľkou cestovnej agentúry, ktorá ľuďom sprostredkuváva pobyty na čarovnej Srí Lanke. Vedeli ste, že ajurvéda je najstaršou medicínou na svete, ktorá je oficiálne uznaná aj Svetovou zdravotníckou organizáciou? Vypočujte si ďalšie zaujímavé fakty a spoznajte BEAUTY FLOW KARIN GRÓFOVEJ.

Podcast BEAUTY FLOW je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK