#109 - Čo má spoločné barefoot obuv a chôdza so ženským zdravím?
41:30

#109 - Čo má spoločné barefoot obuv a chôdza so ženským zdravím?

15.04.2021

Chodenie naboso, chodenie v minimalistickej obuvi a chôdza samotná určite patrí do širokého spektra témy zdravia. A zdravia ako ženy obzvlášť. V tejto epizóde sa dozvieš nielen môj príbeh, ako som prešla na minimalistickú obuv, ale aj aké benefity má chodenie bosky, či voľba obuvi typu barefoot. Verím, že tu nájdeš veľa praktických informácií. :)

Viac na www.vivobarefoot.cz alebo .sk pre slovenský eshop. 

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.