#63 - O vzťahoch a neporiadku v nich I Vendy Kociánová
01:21:30

#63 - O vzťahoch a neporiadku v nich I Vendy Kociánová

15.06.2020

Vzťahy. K nim stačí napísať iba to jediné slovo, pretože to pre každú z nás znamená niečo iné. Povedzme si úprimne, že pre väčšinu z nás je to slovo znamenajúce jednu veľkú výzvu života. Ak som niekedy v podcaste mala niekoho skutočne úprimného, tak je to práve Vendy Kociánová. Vendy sa venuje téme vzťahov a sebelásky, tvorí prednášky a semináre, či pomáha ženám si to svoje vnútro poriadne upratať. A práve preto som si Vendy dnes pozvala. Trošku si upraceme samy v sebe. Čo povieš?

Vendy nájdeš na:www.vendulakocianova.cz

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.