#32 - Mojej super žene | Domov je komfortná zóna | Sila samoty
10:23

#32 - Mojej super žene | Domov je komfortná zóna | Sila samoty

12.12.2019

Ahoj je tu ďalšia epizóda zo série #mojejsupežene, kde sa vždy snažím zdieľať čo najaktuálnejšie pocity a tak práve dnešná epizóda pochádza z poza mora, kde aktuálne som. Je to zo Chicaga. Dnes si povieme o samote, a prečo ju občas vyhľadávam a taktiež uvedomenie si, kde hraničí komfortná zóna. Tak na nič nečakaj a nakopni svoj piatok a víkend. Aj keby si ho strávila v samote. :-).

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.