#108 - Ako je na tom zdravie žien za posledný rok (2020)? | Výsledky dotazníku + moje tipy na čo sa zamerať.
47:42

#108 - Ako je na tom zdravie žien za posledný rok (2020)? | Výsledky dotazníku + moje tipy na čo sa zamerať.

08.04.2021

Rok 2020 bol rokom, ktorý zasiahol každú z nás. Dúfali sme, že to skončí čoskoro, ale už je to viac než rok. Preto ma zaujímalo, ako zmeny v nastavení režimu, životného štýlu, či lockdown ovplyvnili zdravie žien. Ďakujem všetkým (skoro) 1 500 ženám, ktoré si našli čas a odpovedali na moje otázky, a tak prispeli do tejto epizódy. Zamerala som sa na 4 okruhy - menštruačný cyklus, pohyb, stravovacie návyky a stres. Viac sa dozvieš v epizóde.

Nezabudni, že na túto tému sú urobené i IGTV alebo stories, uložené v profile s označením 🦠 . Dozvieš sa tam rôzne tipy a odporúčania, aby bol cyklus príjemnejší.

Bolestivá menštruácia : epizóda na tomto podcaste, príspevky na iG (uložené i na stories), alebo webinár Bolestivá menštruácia (info práve aj na tému metabolizmu estrogénu)

PMS: epizódy na tomto podcaste, príspevky na iG, alebo webinár PMS

Odporúčam profil @kpsychologovi alebo rozhovor s Terkou aj na tomto podcaste.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.