#59 - Ženství jako dar s Boho ženou Veronikou Lančaričovou
01:16:51

#59 - Ženství jako dar s Boho ženou Veronikou Lančaričovou

27.05.2020

Dnes je 28.5., svetový deň menštruácie a práve z tohto dôvodu vznikla táto epizóda s kým iným, než Boho ženou, Veronikou Lančaričovou, autorkou knihy Ženství jako dar a Oslava menarché. V dnešnej epizóde sa dozvieš, čo viedlo Veru k napísaniu knižky, čomu sa ešte venuje, a ako sama pristupuje k ženstvu.

Viac o Veru nájdeš na jej webe www.bohozena.cz alebo na instagrame @bohozena. Na webovej stránke www.maluna.cz si môžeš zakúpiť jej knižky.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.