#119 - Selfhealing | Cesta k samej sebe s Kristýnou Dolejšovou
57:06

#119 - Selfhealing | Cesta k samej sebe s Kristýnou Dolejšovou

02.07.2021

Záverečná epizóda tém, ktoré treba otvoriť, je natočená so skvelým hosťom Kristýnou Dolejšovou. Kristy je autorkou projektov #zanormalniholky, knihy Bez filtru, či aktuálne @magicacademy.cz.

V tejto epizóde sme sa pozreli na témy ako traumy z detstva, sexuálne traumy, či emočné prejedanie a vzťah k jedlu. Mať krásne detstvo neznamená, že v sebe nemáme boliestky, ktoré nás vedú k určitému chovaniu. Chybu neurobili rodičia ani ty, ale nie vždy si pravdivo vyložíme situácie, ako boli myslené a vytvárame si v hlavne vlastné domnienky. Sme ľudia, robíme to všetci. :)

Túto epizódu sme si pri natáčaní obidve užili, pretože vnímame, aká je práca na sebe dôležitá. A hlavne práca na sebe, ktorá nemusí byť vždy vidieť fyzicky, ale urobí nás šťastnejšie. Nech je táto epizóda tvojím prvým odvážnym krokom k práci na sebe.

Kristy nájdeš na @hellochristie alebo na jej podcaste (kde máme aj spoločný rozhovor) Follow your magic.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.