#83 - Liečba poruchy príjmu potravy z osobnej skúsenosti I Kristína Miřetinská
01:13:56

#83 - Liečba poruchy príjmu potravy z osobnej skúsenosti I Kristína Miřetinská

20.11.2020

Mojim ďalším hosťom podcastového maratónu je Kristína Miřetinská, ktorá sa aktívne venuje tvorbe príspevkov a zdieľa svoj osobný príbej o poruche príjmu potravy. Kika zdieľa svoj príbeh, ale aj doplňuje a vysvetľuje, čo sa s nami deje, ak máme PPP i z toho odborného hladiska. Ucelený pohľad na PPP si vypočuješ v našom rozhovore, ktorý je plný praktických náhľadov do tejto témy. Ak si navraciaš menštruáciu a vieš, že je to z dôvodu nedostatku jedla, určite si nájdeš odpovede aj pre seba.

Viac o Kike a jej práci nájdeš na IG: @kitaka_haes

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.