#26 - Mojej super žene | Uhol pohľadu | Stať sa môžu len 2 veci, nič horšie.
11:11

#26 - Mojej super žene | Uhol pohľadu | Stať sa môžu len 2 veci, nič horšie.

22.11.2019

Toto je tretia epizóda série #mojejsuperžene a dnes si povieme o uhle pohľadu a podelím sa s tebou o jednu z mojich nie úplne príjemných skúseností, za to pre mňa osobne veľmi podstatná skúsenosť o uhle pohľadu.

Určite sa podeľ o to, čo sa ti na epizóde páčilo!

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.