#66 - Život bez hormonálnej antikoncepcie I Adéla Kazdová (Nováková)
40:40

#66 - Život bez hormonálnej antikoncepcie I Adéla Kazdová (Nováková)

07.07.2020

Život bez hormonálnej antikoncepcie je ešte aj dnes trošku svetom neznámym pre mnohé ženy. Preto som si pozvala autorku knihy "Život bez hormonálni antikoncepci", Adélu Kazdovú (Novákovú), ktorá spolu s ďalšími autormi toto dielo vytvorili pre nás ženy. Viac vám povie Adéla v dnešnom podcaste.

Web, kde získaš knihu: https://zivotbezhormonalniantikoncepce.cz/

 

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.