#64 - O minipočítačoch pre určenie plodnosti I Ing. Regina Bergerová
38:48

#64 - O minipočítačoch pre určenie plodnosti I Ing. Regina Bergerová

23.06.2020

Ing. Regina Bergerová je majiteľka a zakladateľka e-shopu NATURCOMP.CZ. V dnešnej epizóde môj hosť prezradí, ako môžu počítače určiť naše plodné a neplodné dni, či dokonca predpokladať, že zajtra na vás "niečo sadne" a vy si potrebujete ľahnúť a vypotiť to. Naturcomp.cz sprostredkuje niekoľko variant minipočítačov. Lady-comp, pearly a daysy, ktoré ste už u mňa mohli vidieť na instagrame. O všetkych detailoch, najčastejších otázkach žien a o samotných minipočítačoch ti už povie Ing. Regina Bergerová.

Web: https://www.naturcomp.cz/

Zľava 5%: "2020KATY05" (napíš do poznámky a zaplať o 5% menej)

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.