#50 - Tak trochu o strave a mojom pohľade na ňu pri #krokyingu
43:29

#50 - Tak trochu o strave a mojom pohľade na ňu pri #krokyingu

01.05.2020

Ahoj! Epizóda na mojom vlastnom krokyingu mala minule úspech, preto vám prinášam ďalšiu a to rovno aktuálnu k príspevku o strave a mojom pohľade na ňu. I keď o strave málo hovorím, dnes som sa "rozkecala" na 40 minút a stále to nebolo všetko. Verím, že som vám vysvetliela 2 najzákladnejšie veci (sú spomenuté na konci epizódy). Základ je nekomplikovať si stravovanie. :-)

Tieto epizódy sú tu pre každého, kto chce ísť so mnou na prechádzku a cítiť sa akoby sme kráčali spolu. Jednoducho žiadne štúdium, iba ty, ja a niekedy srnka. ;)

Prvý krok k dostatočnej a kvalitnej strave môžete urobiť s MANUÁLOM. Ak chcete o strave vedieť viac v smere funkčnosti voči cyklu, odpovede nádjete v programe Preprogramuj svoj cyklus.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.