#48 - Pomohla mi pravda | O bulímii, anorexii a PPP s Katkou Zobačovou
01:09:28

#48 - Pomohla mi pravda | O bulímii, anorexii a PPP s Katkou Zobačovou

23.04.2020

Dnešným hosťom podcastu Bagniari radio je moja kamarátka Katka Zobačová. Kačka sa odhodlala k odvážnemu kroku, hovoriť o svojej životnej skúsenosti s (ne)jedením. Povie nám o ešte odvážnejšom kroku a to momente, kedy sa rozhodla svoj boj posunúť iným smerom. Nie za dokonalou postavou, ale za zdravím a ženstvom. Veľký kredit Kačka dáva svojej kamarátke, ktorá sa jej nebála pomôcť tým, že jej povedala pravdu do očí. Tento podcast je pre každú ženu, pretože ťa možno trápi podobná vec alebo máš kamarátku, ženu, ktorej treba podať pomocnú ruku.

Kačku môžete sledovať na instagrame @katkazobacova, kde svoju cestu zaznamenáva a odhaľuje aj zákulisie žurnalistiky.

Vypočujte si podcast, ktorý tvorí aj Kačka. Niekoľko rozhovorov má aj so mnou. :)  https://www.buzzsprout.com/447964

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.