#53 - "Karanténa mi změnila pohled na ženství" I trénerka Barbora Davidová
01:03:54

#53 - "Karanténa mi změnila pohled na ženství" I trénerka Barbora Davidová

13.05.2020

Mojím ďalším hosťom je trénerka a majiteľka fitka Barbora Davidová (@barboradavidova). S Baru sme sa rozprávali o aktuálnej situácii, ktorá sa celosvetovo deje. Ako ju ovplyvnila? Ako ju posunula? Ako sa jej dotkla ako majiteľky fitka? Viac sa dozvieš v podcaste. Určite mi daj vedieť, či sa ti epizóda páčila.

Kontakt na Baru: @barboradavidova a jej fitko @fitness.sporice (https://www.facebook.com/fitnessposilovnasporice)

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.