#29 - 6 ponaučení seba ako koučky
43:50

#29 - 6 ponaučení seba ako koučky

02.12.2019

Táto epizóda je pre mňa trošku špeciálna. Dala som dokopy 6 ponaučení, ktoré som za posledný rok zažila ja ako koučka. Epizóda je tu nielen pre koučky, ale aj ženy, ktoré na sebe makajú a občas sa ocitnú v blúdnom kruhu. Možno nepotrebuješ poučiť, ale potrebuješ iba počuť, že aj ja, Bagniari, to zažívam a ako sa s tým vysporiadavam. Pre mňa je to 6 silných lekcií, ktoré si je potrebné uvedomiť, aby ste rástli k lepšej verzii seba. Som zvedavá, v ktorom bode sa nájdete! :)

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.