#71 - Ženský princíp by nemal ženám chýbať
51:02

#71 - Ženský princíp by nemal ženám chýbať

14.09.2020

Dnešná epizóda rozoberá mužský a ženský princíp, rozdiel medzi nami ženami a mužmi, ale aj malé pripomienky k tomu, aké úžasné ženské telo máme, ak ti to náhodou niekto ešte nepovedal. :)

Do programu Preprogramuj svoj cyklus sa môžeš zapojiť tu: https://bagniari.com/domov/preprogramuj-svoj-cyklus-programy/preprogramuj-svoj-cyklus-lp/#

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.