#39 - Potrebuješ inšpiráciu? Toto je najúprimnejšia epizóda bez servítky od Kerolajny.
01:27:36

#39 - Potrebuješ inšpiráciu? Toto je najúprimnejšia epizóda bez servítky od Kerolajny.

29.03.2020

Ďalšie moje pozvanie do podcastu prijala Karolína (Nováková) Kostroňová, známa hlavne ako @_kerolajnaa_. Kája bojuje viac než 3 roky nielen za ženské zdravie. Keď som na ňu natrafila, pamätám si, že ma zaujala jej bezprostrednosť a skutočná radikálna úprimnosť. Naše cesty sa nespojili len na tomto podcaste, ale aj osobne už pár mesiacov dozadu. Môžem iba potvrdiť, že ženu s tak veľkým srdcom, dnes len tak nenájdete. Je mi cťou pre vás Káju vyspovedať, pretože už dávno som si hovorila, že jej príbeh musí počuť viac žien. Dnes ten čas nadišiel a Kája bola maximálne úprimná práve pre to, aby inšpirovala.

Dajte nám obom určite vedieť či sa vám epizóda páčila, či ste si s podcastom užili nadpriemerný #krokying a označte nás na vašich stories, ako epizódu počúvate. Sme obe moc rady, že sme mohli spojiť príjemné s užitočným, ako je chôdza a inšpirácia.

Do Kájinho projektu "Daruj si zdraví" sa môžete stále zahlásiť do 13.4 u nej na instagrame (@_kerolajnaa_). Taktiež ďalšie info môžete nájsť na jej webe www.kerolajna.cz

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.