#93 - "V starostlivosti o seba už nerobím kompromisy." I MUDr. Petra Kňažeková
58:53

#93 - "V starostlivosti o seba už nerobím kompromisy." I MUDr. Petra Kňažeková

14.12.2020

Tento rok (2020) mohol byť skúškou aj pre štúdium, ktorým možno prechádzaš. Obzvlášť pri štúdiu medicíny. Mojim dnešným hosťom je Mudr. Petra Kňažeková, ktorá sa podelila o svoj príbeh z vlastného štúdia medicíny, ktoré vie byť v skutku až paradoxne "zdraviu ohrozujúce". I keď to chcela vzdať, je dnes lekárkou a pomáha, ako si vždy priala. Dnešná epizóda je tu najmä pre vás ženy, ktoré pracujete/študujete v náročnom prostredí, ktoré vám berie samú seba. Peťa sama pre seba urobila kus práce, aby stres nebol brzdou pre povolanie lekárky a neohrozoval ju. Mnohé praktiky sebarozvoja alebo zmiernenia stresu, by podľa nej pozitívne ovplyvnili zdravie našej populácie. V tejto epizóde sa dozvieš aj o syndróme vyhorenia u lekárov a ako s ním narába práve Peťa, aby ho eliminovala vo svojej praxi.

web: petraknazekova.sk

IG: @doktorkou.z.lasky

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.