#22 - Ako vyzerá NEzdravý cyklus? Nepravidelná MS | PMS | Kedy vyhľadať doktora?
23:51

#22 - Ako vyzerá NEzdravý cyklus? Nepravidelná MS | PMS | Kedy vyhľadať doktora?

11.11.2019

V tejto epizóde podcastu Bagniari radio si povieme, ako vyzerá cyklus, ktorý NIE JE zdravý. Ako má cyklus vyzerať sme si povedali v predošlej epizóde. Dnes si vymenujeme problémy cyklu aby si vedela, ako si na tom ty. Povieme si, kedy navštíviť lekára, ktorý by ti mohol poradiť. Ak vieš, že ťa niečo z problematického cyklu trápi, zapoj sa ešte dnes do programu PSC (www.bagniari.com) a vyrieš svoj problém! Dá sa to. Dôkazom sú desiatky spokojných žien s bezproblémovým cyklom, ktoré pešli mojimi rukami.

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.